//

Урочите відкриття Всесвітнього Дня Молоді 2011

Мадридська площа Cibeles, один із символів цього міста, з фонтаном, в якому шанувальники Реал Мадриду купаються після перемоги їхньої команди, о 20.00 перемінився в святиню.

 

Кардинал Антоніо Марія Роуко Равела, Архиєпископ Мадрида, головував у спільній Літургії з нагоди Всесвітнього Дня Молоді. Незважаючи на пізню годину  та безжалісну спеку, натовпи молодих людей щільно заповнили вулиці, що розгалужуються від площі на чотири сторони міста.


Найпоширеніші слова дня було "Ласкаво просимо". Кардинал у своїй проповіді наголосив на християнській ідентичності своєї країни. "Почувайтеся як у себе вдома, якби ви були вдома!" – сказав прелат у своїй проповіді.


Більшість молодих людей зворушила гостинність. "Мій дім є твоїм домом», – говорили іспанці молоді, яку прийняли в своїх будинках. У самому Мадриді наче не надто багато сімей прийняли паломників. Більшість з них розміщені в школах, навчальних закладах, залах, спортивних аренах. Але, судячи з настрою, який спостерігається на вулицях, ніхто не перебуває у складних умовах, а також не заважає організаційний хаос.


Упродовж першої Літургії, здійсненої відповідно до формуляра про бл. Івана Павла II, внесено в процесії реліквію з кров’ю Папи, дар кардинала Дзівіша. "Блаженний Іван Павло II повернувся до вас, молодих людей, яких так сильно любив. і якого так сильно любили ви", – сказав наприкінці Літургії кардинал Станіслав Рилько, голова Папської Ради у справах мирян, що відповідає за організацію Всесвітнього Дня Молоді. – "Він повернувся, як благословенний покровитель і охоронець, якому можна довіряти. Він повернувся, як друг – вимогливий друг, як він любив називати себе".

 

За матеріалами: wiara.pl