//

На молитві «Царице Неба» з Папою Бенедиктом XVI

Опівдні, у неділю, 29 квітня 2012 р., Святіший Отець Бенедикт XVI зустрівся з вірними, численно зібраними на площі Святого Петра у Ватикані, щоб помолитися Богородичну молитву «Царице Неба». Промовляючи з вікна свого робочого кабінету, Папа пригадав, що деякий час тому закінчилася Служба Божа, під час якої він висвятив на священиків дев’ятьох дияконів. Він закликав присутніх дякувати Богові за цей Його дар, що свідчить про любов до Церкви. «Молімося також за те, щоб молодь була уважною до Божого голосу, який промовляє в глибині їхнього серця та кличе покинути все, щоб служити Йому», – закликав Бенедикт XVI.

 

Після проказування молитви «Царице Неба», уділивши присутнім своє Апостольське благословення, за допомогою телемосту Папа звернувся до вірних, зібраних в папській базиліці Святого Павла поза мурами, де завершилася беатифікація італійського суспільного діяча Джузеппе Тоніоло. «Живши між ХІХ та ХХ століттями, він був главою родини та батьком семи дітей, університетським викладачем та вихователем молоді, економістом та соціологом, ревним служителем єдності в Церкві», – зазначив Бенедикт XVI, вказуючи на актуальність послання нового блаженного, «який показує нам дорогу пріоритетності людської особи та солідарності».

 

При цій нагоді Святіший Отець пригадав, що цього ж дня у місті Кутанс на півночі Франції, проголошено блаженним о. П’єра-Андре Тулуржа, мученика часів Французької Революції. «Дякуймо Богові за цього світлого мученика за істину», – закликав Бенедикт XVI.

 

З окремим привітанням Папа звернувся до присутніх на площі учасників європейської зустрічі університетської молоді, яку організувала Римська дієцезія з нагоди першої річниці беатифікації Папи Івана Павла ІІ. «Дорога молоде, з вірою продовжуйте шлях нової євангелізації в університетах», – закликав їх Бенедикт XVI, запевняючи свою духовну присутність на чуванні, яке відбудеться напередодні згаданої річниці.

 

Джерело: Радіо Ватикан