//

Мусульмани підпалили католицьку церкву в столиці Судану

У ніч на неділю натовп мусульман, жителів Хартуму, підпалив католицький храм в кварталі Аль Джіраіф, розташований на спірній території, який регулярно відвідують громадяни Південного Судану.


Про це пишуть сьогодні, 22 квітня, зарубіжні ЗМІ з посиланням на новинне агентство АР.


Ця акція стала черговим символом протистояння між Суданом і Південним Суданом, що знаходяться на межі війни.


Нагадаємо, що раніше в цьому місяці південносуданські війська зайняли Хегліг, район нафтових родовищ, що вважається частиною Судану. Уряд Південного Судану стверджує, що був змушений направити війська в зазначений район, так як захищався від провокацій північного сусіда, який не припиняє бомбити південносуданські населені пункти. Офіційний Хартум зажадав від жителів півдня негайно звільнити зайнятий район або готуватися до повномасштабної війни.


Минулого тижня президент Судану Омар аль-Башир, який виступав перед прихильниками правлячої партії, заявив, що конфлікт, що почався в Хеглізі, завершиться в Хартумі або в Джубі, столиці Південного Судану.


Газета "Аль-Сахафа" опублікувала в зв'язку з цими подіями статтю, в якій стверджується, що підпал церкви - частина комплексного плану, де серед об'єктів майбутніх нападів числяться школи і студентські гуртожитки.


За матеріалами www.newsru.co.il