//

Більшість американців розраховують потрапити на небеса

Найновіше дослідження групи «Барна» показало, що більшість американців вважають, що потраплять  на небеса. Решта мають інакший погляд на життя після смерті, вважаючи, що тільки «добрі» будуть на небесах.

 

Нещодавно «Барна» провела опитування про те, які погляди мають американці щодо питань віри і як вони діють в умовах релігійного плюралізму, що поширився в американському суспільстві. Універсалізм – це така позиція, коли вважають, що всі люди будуть врятовані після смерті.

 

Тим не менше, американський євангеліст Семмі Тіппі сказав, що є проблема в теології універсалізму. «Якщо ви вірите, що кожен, зрештою, піде на небеса, то навіщо Ісус тоді приходив на землю? Чому Ісусові довелося померти? Хто такий Ісус Христос? Чому Він пішов на хрест? Якщо універсалізм – це істина, то хрест не був потрібний». Також він припускає, що сьогодні багато церков у США мають тенденцію не говорити про гріх, святість Бога чи про щось, що може видатися образливим.

 

У результаті такі проповіді ні до чого доброго не приведуть. «Це може бути популярним, і ви можете мати якийсь тимчасовий ріст, але в результаті  буде дуже швидкий занепад в церкві, тому що немає мотивації досягати інших людей. Навіщо ділитися благою звісткою, якщо всі підуть на небеса».

 

«Барна» повідомляє, що 34% всіх респондентів згодні, а 54% не згодні з таким твердженням: «Не важливо, яку релігію ви сповідуєте, тому що всі вони вчать одному і тому ж».

 

Поза тим, 7 з 10 американців згодні з такою ідеєю: «У житті ви або на боці Бога, або на боці диявола, проміжної позиції немає». Половина американців вірить, що «якщо людина загалом добра і робить добро іншим, то заслужить собі місце на небі».

 

«Церква не зможе вплинути на нашу культуру і змінити її, якщо у нас немає сильної позиції, що Христос – наша єдина надія, що є вічні наслідки нашого гріха, який випливає з того, що ми робимо і як ми живемо, і Христос може змінити це і скерувати нас на правильний шлях».

 

Джерело: Информационное Агентство CNL-NEWS