//

За кращі твори про Йосифа Сліпого учні отримали призи

Смартфон та музичні програвачі отримали учні тернопільських шкіл за твори на тему “Мої враження після перегляду фільму “Патріарх”. Документальну стрічку транслювали у Тернополі в українському домі “Перемога”, у рамках святкування 120-ї річниці від дня народження Патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого. Колегія журі серед поданих творів вибрала 3 найкращих.

 

Твір учениці 10 класу Тернопільської ЗОШ № 25 Марії Івашків зайняв перше місце, учениця 9 класу ЗОШ № 26 Тетяна Кулик посіла 2 місце, а третє - Анастасія Брик - учениця Тернопільської гімназії ім. Івана Франка.

 

Нагороди переможцям 20 березня у приміщенні курії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії вручив голова фундації “Справа Патріарха Йосифа” о. Андрій Романків. При цьому були присутні голова комісії у справах мирян Анна Зварич та представники управління освіти.

 

За словами о. Романківа, основою життя і діяльності Патріарха Йосифа була віра, “яка через вчення Євангельської науки, робить нас вільним Божими дітьми і дає нам мужність та силу робити добрі справи у житті”. Священик подякував меценату Вадиму Перцю та школярам від імені владики Василія Семенюка та закликав почерпнути від постаті Йосифа Сліпого “формулу успіху на прийдешнє життя”. Отець зазначив, що цього року заплановано провести ще декілька подібних конкурсів.

 

прес-служба архиєпархії