//

Єпископом консервативних англікан призначено масона

Архиєпископ Кентерберійський Роуен Дуглас Вільямс знову виявився під вогнем критики. Причиною стало нещодавнє призначення масона Джонатана Бейкера єпископом Еббсфліта. Згідно інформації газети The Sunday Telegraph, на яку посилається Kipa-Apic, члени Генерального синоду Англіканської церкви не згодні з призначенням Бейкера, яке здійснив архиєпископ Вільямс.

 

Минулого тижня Бейкер став одним з двох так званих "летючих єпископів", призначених архиєпископом Кентерберійським для душпастирювання  англіканських спільнот, незгодних з ліберальними реформами в Церкві, у тому числі - жіночим священством. "Летючі єпископи" покликані забезпечувати єдність консервативних англіканських спільнот з Церквою в єпархіях, які очолюватимуть єпископи-жінки. Дане призначення було обумовлене тим, що єпископи Еббсфліта Ендрю Бернхем і Річборо Кіт Ньюмен склали свої повноваження і стали католиками.

 

The Sunday Telegraph підкреслює, що неможливо "поєднувати єпископство в Англіканській церкві з членством в масонській організації". В той же час газета повідомляє, що єпископ Бейкер незабаром після того, як стало широко відомо про його членство в масонській ложі, вирішив покинути цю організацію. Причиною цього рішення він назвав бажання присвятити себе новій посаді в Англіканській церкві. Правда, раніше він стверджував, що сповна може поєднувати своє членство в ложі з єпископством. А ще раніше, під час роботи Генерального синоду в 1987 р., Бейкер неодноразово висував серйозні аргументи проти сумісності масона і християнства. Проте у той час англікани так і не прийшли до остаточного вирішення  цього питання.

 

За матеріалами: NEWSru.com