//

Єпископ: людина сама провокує дію злого духа через контакт з окультизмом

Минулого тижня в Римі та Болоньї пройшли конференції на тему екзорцизму. Організатором форуму виступила Конгрегація у справах Духовенства. У зустрічі взяло участь понад 200 осіб, в основному священики. Головним доповідачем був єпископ Луїджі Негри, член комісії віровчення італійського єпископату.

 

Єрарх розповів "L'Osservatore Romano", що в ході форуму обговорювали феномен екзорцизму в його різних аспектах. Він зазначив, що Церква має ту ж силу вигнання злих духів, яку мав Христос під час своєї публічної діяльності. Сучасне людство страждає від діяльності диявола, що часто призводить до поневолення, звернув увагу єпископ Негри. Він зазначив, що дія злих духів провокується самою людиною через контакт з окультизмом та його проявами та може мати характер залежності, пригноблення і заволодіння людини сатаною.

 

Єпископ Негри звернув увагу на те, що сатанинська культура поширюється сьогодні безперешкодно через інтернет. Все більш поширеним явищем стають сатаністичні секти, які намагаються вербувати насамперед молодь. Тому, на думку єпископа, пастирі повинні піклуватися насамперед про людей, що живуть у важких і нестерпних духовних умовах.

 

Говорячи про роль екзорцистів, єрарх підкреслив, що вони повинні виконувати своє завдання з надією, як справу милосердя, безпрецедентно піклуючись про зріст своєї віри.


За матеріалами radiovaticana.org