//

Владика Діонісій Ляхович запрошує на прощу до Риму

Лист-звернення Преосвященного Владики Діонісія (Ляховича), Апостольського Візитатора, з нагоди проведення Всенародної прощі до Рима з 13 до 15 жовтня 2012 р.

 

Високопреосвященні і Преосвященні Владики, Всесвітліші Отці, Преподобні Сестри, Дорогі Брати і Сестри!

 

Як нам уже відомо, з 13 до 15 жовтня цього року, у 120-ліття від Дня народження Патріарха Йосифа (Сліпого), проходитиме Всенародна проща до Рима з нагоди благословення відновленого собору Святої Софії. З цієї нагоди Блаженніший Патріарх Святослав разом із Синодом Єпископів УГКЦ закликав усіх вірних якнайчисельніше взяти участь у цих торжествах.

 

Цим листом-зверненням ще раз хочу запросити всіх Вас і ввірених Вам вірних прибути до Рима, щоб гідно представити нашу Церкву тут, у центрі християнства, помолитися разом з Главою і Отцем УГКЦ Блаженнішим Святославом, привітати Вселенського Архієрея Папу Венедикта XVI і молитовно підтримати українських трудових іммігрантів в Італії.

 

Для впорядкованої організації цього заходу було розроблено інформаційний веб-сайт (http://santa-sofia.org/), який містить детальну інформацію щодо прощі. На зазначеному веб-ресурсі знаходиться також реєстраційний формуляр, який повинен заповнити кожний прочанин чи керівник групи. Кожен зареєстрований учасник прощі одержить сумку паломника, яка міститиме Молитвеник прощі, пам’ятну хустинку з логотипом прощі, програму-квиток на концерт за участі провідних українських хорів і оркестру в Аулі Папи Павла VI у Ватикані та купон для одержання обіду-перекуски в неділю, 14 жовтня.

 

Спів під час усіх урочистих Богослужінь буде розподілено між хоровими колективами, які зголосилися своїм співом їх звеличити. На закінчення концерту у Ватикані всі хори і присутні паломники заспівають спільне «Многоліття» Папі Венедикту XVI.

 

Благословення Господнє на Вас!

+ Діонісій

Апостольський Візитатор

Джерело: www.chiesaucraina.it/