//

Відбудеться науково-практична конференція до 1025-річчя хрещення Київської Русі

КИЇВ – Інститут культурології Академії мистецтв України 5 червня 2013 року проведе Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Духовні цінності християнства в українській культурі: віхи тисячоліть», повідомляє Інститут релігійної свободи.

До участі в науковій дискусії запрошені вчені, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які займаються розвитком дослідницьких та практичних проблем процесів культуротворення.

Метою конференції, яка проводиться з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі, є обговорення актуальних питань і поглиблення наукового осмислення ролі християнських цінностей в розвитку української культури та культури слов’янських народів.

Тематика заходу охоплює такі проблеми:

  •     Історичні, світоглядні та культурологічні візії подієвого та змістовного значення християнізації слов’ян в європейському контексті.
  •     Духовні цінності християнства у матеріальній та духовній культурі України та слов’янських народів.
  •     Християнські цінності – орієнтири духовного розвитку особистості людини.
  •     Православні духовні цінності: релігійно-філософський погляд на сім’ю.
  •     Духовність православного іконопису.
  •     Співпраця церкви з навчальними закладами у питаннях виховання молоді.

Науково-практична конференція відбудеться на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м.Київ, вул. Пирогова, 9). Інформацію про участь можна отримати за телефонами: (044) 235-7228, 235-7459 або електронною поштою: info@icr.kiev.ua