//

Відбудеться "Екскурсія" на Світовий день молоді у Львові

З 1 до 3 квітня у Львові триватиме виставка, присвячена Світовому дню молоді. Вона відбуватиметься у приміщенні Центру мирянського лідерства, що на вул. Руській, 10, з 12.00 до 18.00 год.

 

На виставці буде представлено речі з традиційними символами молодіжних зустрічей із Папою Римським: хустки, плакати, фотографії із попередніх СДМ, а також ті особисті речі, які принесуть учасники попередніх зібрань. Це будуть, до прикладу, старі кросівки, рюкзаки, карімати, спальники, молитовники та багато інших цікавих речей.

 

Крім того, протягом трьох днів волонтери роздаватимуть інформаційні буклети у центрі міста про Дні молоді, з допомогою яких можна виграти цінний подарунок.

 

Відвідувачі зможуть переглянути фотографії та відео про Іспанію, куди цьогоріч поїдуть сотні українців. Адже СДМ відбуватиметься 16 – 21 серпня у Мадриді. Але тим хто бажає відвідати Світовий день молоді слід поспішати, адже заявки на участь приймаються лише до 15 квітня.

 

Також волонтери запропонують вивчити кілька слів іспанською.

    Щоб поінформувати сучасну молодь про міжнародну зустріч з Папою та згуртувати їх навколо цієї великої події, волонтери вже встигли провести дві масштабні акції: роздавали цукерки з цитатами папи Івана-Павла ІІ перехожим у Львові, а також у соціальних мережах змінили свої фотографії на логотип СДМ, зазначивши слова Папи Венедикта XVI "Дорога молоде, вчіться "бачити" і "зустрічати" Ісуса в Євхаристії

    розповідають організатори.

 

Члени організаційного комітету Світового Дня Молоді у Львові запрошують всіх охочих на відкриття виставки, особливо молодих людей, які мають бажання цьогоріч поїхати на зустріч з Понтифіком.


Довідка

Світовий День Молоді започатковано у Квітну неділю 1984 року, коли Папа Іван Павло II закликав молодь Рима спільно відсвяткувати Рік Покути. Мета СДМ – зробити можливим пізнання Христа для сучасної молодої людини. У 1985 році Святіший Отець оприлюднив послання, звернене до молоді всього світу, а також встановив Світові Дні Молоді. Вони проходили в Буенос-Айресі, куди приїхало близько мільйона молодих людей; в Сантьяго де Компостела; в Ченстохові; в Денвері; в Манілі (близько 4 млн.); в Парижі; в Римі; в Торонто; в Кельні; в Сіднеї.

 

Українська молодь вперше взяла участь у Світовому Дні Молоді 1991 року.

Андрій Яремко

Джерело: www.city-adm.lviv.ua