//

В Україну для участі в інтронізації Глави УГКЦ прибув Патріарх Григорій ІІІ (Лагам)

Делегація Мелхітської Греко-Католицької Церкви на чолі з Патріархом Антіохії Григорієм ІІІ (Лагамом) сьогодні прибула до Києва для участі в інтронізації новообраного Глави УГКЦ Владики Святослава (Шевчука).

 

Очікується, що на урочистості з нагоди уведення на престол нового Глави УГКЦ в Україну прибудуть уповноважені представники Конгрегації Східних Церков, ієрархи Східних католицьких Церков з країн Близького Сходу, Західної, Центральної, Східної Європи та пострадянських держав.

 

Свою участь в інтронізації, зокрема, підтвердили Архиєпископ Кирил Василь, Секретар Конгрегація для Східних Церков, Апостольський Екзарх для католиків візантійського обряду в Сербії та Чорногорії Преосвященний Владка Юрій (Джуджар), Архиєпископ Пряшівський для католиків візантійського обряду Високопреосвященний Владика Іван (Баб'як), архимандрит Ян Сергій (Гаєк) з Білоруської Греко-Католицької Церкви.

 

На церемонію уведення на престол Владики Святослава (Шевчука) також запрошені посли закордонних держав, у яких діють осередки Української Греко-Католицької Церкви, представники дипкорпусу, очільники міжнародних добродійних організацій. В інтронізації візьмуть участь представники всіх єпархій та екзархатів УГКЦ, державної та місцевої влади, місцевих та міжнародних громадських організацій та різних конфесій і релігійних організацій.

 

Уведення на престол нового Глави УГКЦ відбудеться у неділю, 27 березня, у Патріаршому cоборі Воскресіння Христового у Києві. Телетрансляцію з Патріаршого собору вестимуть 5 канал та телеканал ТВі. Також на офіційній веб-сторінці УГКЦ буде організована інтернет-трансляція події.

 

Департамент інформації УГКЦ