//

В Римі відбудеться презентація книг про Патріарха Йосифа Сліпого та про Собор Святої Софії

У Римі 8 грудня (субота) в Соборі Святої Софії (via di Boccea, 478) о 17 год. та 9 грудня (неділя) в Українській парафії Свв. Сергія і Вакха (Piazza della Madonna dei Monti, 3) об 11 год. відбудеться презентація книг-альбомів: «Собор Святої Софії в Римі» та «Патріярх Йосиф Сліпий і Мистецтво».

 

13 – 14 жовтня цього року відбулася Всенародна проща українців до Риму та благословення і відкриття відновленого Собору святої Софії. З нагоди цієї урочистої події у видавництві «Оранта Арт Бук» у Львові вийшли друком дві багатоілюстровані книги за авторською редакцією професора Олега Сидора: «Собор Святої Софії в Римі» та «Патріярх Йосиф Сліпий і Мистецтво».

 

Книга-альбом «Собор Святої Софії в Римі» зібрала у собі перелік кольорових репродукцій-мозаїк, історії будівництва та оздоблення храму, його мистецький образ, панорами, фото архітектурно-мистецького ансамблю собору.

 

Книга «Патріярх Йосиф Сліпий і Мистецтво» висвітлює важливу роль Патріарха Йосифа Сліпого в українському культурно-мистецькому житті у Львові та Римі, містить зібрання двох важливих мистецьких колекцій, історичні хроніки та фото з життя патріарха, додатки з листування, великі репродукції ікон, іконостасів, каплиць та ін.

 

Джерело: www.ukr-parafia-roma.it