//

В день Різдва Богородиці Митрополит Володимир освятив Ротонду Божої Матері і уділив дияконські свячення

21 вересня Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський з пастирським візитом відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці, Центрального протопресвітеріату м. Івано-Франківська, яку очолює прот. Михайло Клапків, яка в цей день відзначала храмове свято. З нагоди храмового свята Митрополит очолив Божественну Літургію в час якої уділив дияконські свячення Назару Василику, який буде здійснювати дияконське служіння на даній парафії. В проповіді Владика Володимир наголосив на важливості почитання і набожества до Божої Матері, як опікунки і нашої заступниці в небі, вітаючи всіх присутніх з храмовим святом. Після Літургії Митрополит здійснив освячення новозбудованої Ротонди Божої Матері на церковному подвір’ї, яку було збудовано на знак її ранішого перебування на даному місці, адже ж на даному


мсіці теперішньої парафіяльної церкви, діяв монастир оо. Редемптористів де також був храм а біля нього була споруджена Ротонда, яку було знищено радянською владою.

 

Розмовляючи з парохом прот. Михайлом ми дізналися що на даний час готується виготовлення запристольної ікони – мозаїки в парафіяльному храмі, жертводавцями якої стала родина Бойків та п. Олександр Шевченко – директор ТК «Буковель», який в цей день був присутній на храмовому святі. За ревну працю і жертвенність у розбудові храмів та проведення реставраційних робіт в церквах м. Івано-Франківська п. Олександра було відзначено Митрополичою грамотою на знак визнання його як фундатора та жертводавця.

 

Ієрей Юрій Трухан – прес-секретар Архієпархії.