//

УГКЦ оголошує фотоконкурс "Гідність людини - як ми її бачимо"

«Гідність людини — як ми її бачимо» — тема конкурсу світлин, який у рамках Суспільних Днів УГКЦ організовують Комісії УГКЦ «Християнської Єдності» та «Справедливість і мир».

 

Мета — заохотити не байдужих людей різних конфесій до висвітлення подій з життя суспільства і Церкви, сприяти активізації діяльності парафіяльних спільнот, а також спробувати осмислити та відтворити через фотооб'єктив одну з найцінніших християнських рис людського існування — гідність.

 

Для участі у конкурсі слід висилати авторські фотороботи: максимальна кількість — 5 штук, цифровий формат jpg (jpeg), роздільна здатність – 300    dpi. Термін подання з 25 липня до 25 вересня 2011 року. Фотоматеріали та контактну інформацію учасника надсилати на електронну адресу: jpc@ugcc.org.ua

 

Роботи переможців будуть відзначені цінними призами та представлені під час V Суспільних днів УГКЦ, які відбудуться в листопаді цього року. Організатори заходу залишають за собою право використовувати фотоматеріали конкурсу у виставках, публікаціях та соціальній рекламі.

 

Джерело: Екуменізм в Україні