//

У Зарваниці відбувся з’їзд Марійських дружин

Понад 1300 дітей та молоді деканатів Тернопільсько-Зборівської єпархії, а також міста Львова, разом із своїми духівниками 4 червня взяли участь у паломництві до Марійського духовного центру Зарваниця. Діти приступали до Сповіді, взяли участь у Святій Літургії, слухали духовні науки священиків. Семінаристи Тернопільської семінарії та велика кількість волонтерів із молодіжних спільнот Тернополя провели гру «Квест», що полягала у виконанні різних завдань на християнську тематику.

 

«Ціллю нашого паломництва було об’єднати у молитві Марійську спільноту саме у Марійському духовному центрі, адже тут ми найбільше відчуваємо опіку Богородиці», - зазначила організатор заходу Тетяна Кулинич.

 

Після спільної Літургії Марійська дружина церкви св. Архистратига Михаїла (Тернопіль) представила присутнім театральне дійство про Марію. Відтак на подіумі біля чудотворного місця відповідальний за Марійські дружини у єпархії о. Василь Брона виголосив науку про значення молитви на вервиці для кожного члена Марійської дружини. Після різноманітних забав та ігор розпочався святковий концерт, де діти та молодь демонстрували свої музичні таланти.

 

 

прес-служба єпархії

повідомила Тетяна Кулинич

 

 

Довідка

Згідно зі статутом спільноти, Марійська дружина – це релігійне товариство, члени якого, завдяки особливій набожності до Пресвятої Богородиці, бажають освятити себе самих та в міру можливостей стати апостолами різноманітного добра. Товариство ставить за мету сповнення церковних цілей, оскільки є організацією, які діє з благословення церковної влади.

Марійська дружина заснована у 1563 році молодим професором, єзуїтом Іваном Лейнісом. Відтак отримала церковне потвердження у 1584 році Папою Григорієм ХІІІ.

 

Джерело: www.tze.org.ua