//

У Львові відбудеться урочиста академія присвячена новомученикам УГКЦ

"У ХХ столітті мучеництво стало кульмінацією духовного життя Церкви Христової. Незважаючи на стрімкий суспільно-економічний розвиток, Церква зазнавала переслідування та знищення в усьому світі.

 

Українська Греко-Католицька Церква вповні сповнила Заповіт Христа – залишилася вірною аж до Хресної смерті через своїх мучеників та ісповідників віри" - сказав Високопреосвященніший Архиєпископ і Митрополит Львівський владика Ігор (Возьняк) про новомучеників УГКЦ ХХ століття.

 

З нагоди беатифікації 28 новомучеників УГКЦ, яка відбулася 27 червня 2001 року у м. Львові під час Архиєрейської Божественної Літургії, яку довершив Святіший Отець Іван Павло ІІ Львівська Архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви спільно з Місією «Постуляційний центр беатифікації та канонізації святих УГКЦ», Редемптористами Львівської Провінції, Фундацією «Андрей» та Львівським відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки запрезентують львів’янам та гостям міста Присвяту Мученикам та ісповідникам віри ХХ століття Української Греко-Католицької Церкви.

 

Розпочнуться ці знакові заходи у неділю, 24 червня в 11.30 год. Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолить Високопреосвященніший владика Ігор, Архиєпископ та Митрополит Львівський у Храмі блаж. Миколая Чарнецького (пр. Чорновола).  Відтак о 18.00 год. у Львівській обласній філармонії (вул. Чайковського) відбудеться урочиста академія на якій Вступне слово виголосить преосвященний Владика Михаїл Гринчишин, Голова Місії «Постуляційний центр беатифікації та канонізації святих УГКЦ» та живий свідок поневірянь УГКЦ ХХ ст.

 

Продюсером цього проекту виступив Михайло Перун, голова фундації "Андрей".

Квитки у Львові можна замовити та придбати за адресами:

- Капела "Трембіта", вул. Січових Стрільців 10. Тел. 272-37-13. Моб. +38 096 20 46 466.

- Каси Львівської обласної філармонії, вул. Чайковського, 5. Тел. 254-04-40.

 

Джерело: www.ugcc.lviv.ua