//

У Львові представники родинних рухів обговорили можливості співпраці

«Працюючи у цьому Божому винограднику, ми повинні показати людям правильний шлях мандрівки в сім'ї з Ісусом. Відгукнувшись на заклик Глави УГКЦ Блаженнішого Святослав (Шевчука) «Жива парафія – зустріч з живим Христом», ми маємо допомогти вірним відчути присутність благодаті Святої Трійці у їхніх родинах», - такими словами о. Богдан Тимчишин, голова Комісії УГКЦ у справах родини, звернувся до представників родинних рухів м. Львова під час зустрічі із ними. Захід відбувся 6 березня 2012 року традиційно в конференц-залі Патріаршої курії УГКЦ, що у Львові.

 

Під час зустрічі представники рухів, які працюють із сім'ями, розповіли про свою діяльність та ділилися досвідом роботи.

 

У зустрічі взяли участь представники родинної порадні Фонду Святого Володимира, Товариства анонімних алкоголіків, Всукраїнського центру обслуговування родин Ал-Нон, Центру опіки сиріт, Школи сім’ї, Руху християнських сімей, руху «За життя», «Віри і світла», «Лярш Ковчег».

 

Наприкінці зустрічі о. Петро Рак, керівник Відділу комісій УГКЦ, наголосив на важливості розвитку родинних рухів в УГКЦ, адже «справа родини є Божою справою, і священики відчувають велику потребу у таких помічниках у душпастирюванні сімей».

 

Департамент інформації УГКЦ