//

У липні відбудеться проща до Тернового вінка Спасителя у Франції

У першу п’ятницю липня українські паломники матимуть можливість взяти участь у богослужінні у Соборі Паризької Богоматері (Париж), під час якого відбувається урочисте винесення Тернового вінка Христа. Прощу організовує Паломницький Центр Львівської Митрополії УГКЦ "Рафаїл".

 

«От тоді взяв Ісуса Пилат, та й звелів збичувати Його. Вояки ж, сплівши з терну вінка, Йому поклали на голову, та багряницю наділи на Нього…» (Євангеліє від Івана 19:1,2)

 

Терновий вінок Спасителя, який воїни поклали Йому на голову, з 13 століття зберігається Франції, у Соборі Паризької Богоматері, і вважається найбільшою християнською святинею Франції. Урочисте винесення вінка відбувається один раз на місяць.

 

Програма паломництва:

1 день: виїзд зі Львова. Перетин польського кордону. Прибуття до Вроцлава - одного з найбільших і найстарших міст у Польщі. Літургія, екскурсія містом, вільний час. Нічліг у Болєславцю.

2 день: переїзд із Болеславца до Дрездена. Літургія, екскурсія, літургія, вільний час, можливість відвідати Дрезденську картинну галерею.

3 день: Люксембург. Літургія, екскурсія, вільний час.Нічліг в околицях Парижу.

4 – 5 день: Париж - столиця Франції. Літургія, Екскурсія містом, вільний час. 6 липня близько 15:00 участь у виставленні Тернового Вінка у Соборі Паризької Богоматері. Нічний переїзд.

6 день: Прага - столиця та найбільше місто Чеської Республіки. Екскурсія містом, вільний час. Переїзд на нічліг у готель на території Польщі.

7 день: Сніданок. Переїзд до Львова.

 

У програмі передбачена духовна програма з щоденною Літургією. Проща відбуватиметься у супроводі священика УГКЦ.

 

Вартість поїздки – 395 Є та 100 грн.

У вартість входить: 4 нічліги у готелях, 4 сніданки та 2 вечері, відкриття шенгенської візи,переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

Для пенсіонерів, учнів та студентів до 21 року віза безкоштовна (мінус 35 євро).

Додаткові витрати: 40 євро (вартість екскурсій у Вроцлаві, Дрездені, Парижі, Люксембургу та Празі, а також вхідні квитки у Версальські сади).

 

Для реєстрації на паломництво звертайтесь:

e-mail:   info@palomnyk.com, тел. (098) 006-77-98

При реєстрації необхідно вказати:

1. Прізвище, ім'я.

2. Контактний номер телефону.

3. Дата народження.

4. Номер закордонного паспорту.

5. Електрона адреса.

 

Повідомила Олена Кулигіна,

Митрополичий паломницький центр «Рафаїл»


Джерело: www.ugcc.lviv.ua