//

У Дніпропетровську розпочинають відбудову храму св. Йосипа

Під час храмового свята у Дніпропетровській римо-католицькій парафії св. Йосипа, 19 березня, оголосили про початок відбудови церкви. Покровителем відновлення храму став св. Отець Піо. Цього ж дня дніпропетровець бр. Владислав Гмирко склав вічні обіти.

 

Уже традиційно святкування розпочалось від процесії, яка пройшла від каплиці, де мешкають брати-капуцини до храму, розташованого на центральному проспекті. В процесії взяли участь єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло, єпископ-помічник Києво-Житомирської дієцезії Станіслав Широкорадюк, міністр Віце-провінції України та Росії бр. Ґжеґож Романович, представник Краківської Провінції Братів Капуцинів та член уряду Міжнародних груп молитви о. Піо в Сан Джовані Ротондо бр. Томаш Душиц, Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Ян Гранат, брати-капуцини з усіх монастирів в Україні, пастор Євангелічної Лютеранської Церкви м. Дніпропетровська Сергій Машевський, духовенство з найближчих парафій та численні вірні.

 

Було надане слово керівнику будівельної організації, яка займатиметься відбудовою святині та почесним гостям: Генеральному Консулу п. Яну Гранату та бр. Томашу Душицу, який пообіцяв доручити цю парафію та справу відбудови заступництву о. Піо при першій нагоді, як відвідає гріб святого.

 

Після урочистого прочитання та підписання пам’ятного листа, яким оголошувався початок відбудови храму св. Йосипа в Дніпропетровську, єпископ Ян Собіло освятив фігуру св. Отця Піо, заступництву якого брати доручили справу відбудови.

 

Після цього розпочалась урочиста Євхаристійна Літургія, під час якої бр. Владислав Гмирко на руки Віце-провінціального міністра бр.Ґжеґожа Романовича вічні обіти чистоти, послуху і вбогості. Наприкінці Меси бр. Владислав подякував Богові, присутнім братам, батькам і всім гостям за участь і спільну молитву, просячи про духовну підтримку на цій дорозі, що для нього, як він сам сказав, тільки почалась.

 

Джерело: CREDO