//

Сучасний світ потребує нової євангелізації. Папа скерував лист з нагоди святкування 500-річчя перших церковних структур в Латинській Америці

На американському континенті слід ревно продовжувати діло євангелізації, щоб заясніли плоди віри та апостоляту. На це звертає увагу Папа Бенедикт XVI у листі до кардинала Карлоса Аміґо Вальєхо, вислуженого Архиєпископа Севільї, призначаючи його своїм легатом для участі в урочистостях з нагоди закриття Ювілейного року, який Церква в Америці відзначала з приводу 500-річчя створення в регіоні перших католицьких церковних структур. Ними були Санто-Домінґо і Ла-Веґа в сучасній Домініканській Республіці та Сан-Хуан у Порто-Ріко. Святкові богослуження за участю представника Святішого Отця відбуватимуться там від 7 до 9 серпня.

 

У своєму листі Бенедикт XVI зазначає, що в дусі слухняності Ісусовому наказу: «Ідіть по всьому світу та проповідуйте Євангеліє кожному створінню; хто увірує та охриститься, той буде спасенний», – слід розпочати нову євангелізацію в усіх містах світу та пам’ятати про події звіщення Доброї Новини з минулого. У цих подіях, за словами Святішого Отця, можемо споглядати щедрість Божої благодаті, яка протягом століть покликала багатьох людей до осягнення спасіння у Христі.

 

Згадуючи про 500-річчя заснування Папою Юлієм ІІ перших церковних структур на Американському континенті, Бенедикт XVI складає подяку Богові та запевняє свою духовну близькість з тамошніми пастирями та вірними. Звертаючи увагу на плоди віри й апостоляту, які дозріли в цьому регіоні, Святіший Отець молить Святого Духа, щоб Він підтримував діло євангелізації та поручає його заступництву Пречистої Діви Марії, «Зорі євангелізації» та всіх святих, особливо тих, які звіщали Євангеліє в Америках.

 

Джерело: Радіо Ватикан