//

Стемфордська єпархія провела три зустрічі священиків і мирян, готуючись до Єпархіального собору 2013 року

На одноденних зустрічах у парафіях Стемфордської єпархії її учасники обговорюють Стратегію розвитку УГКЦ до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». Протягом місяця такі зустрічі відбулися в Рочестері, Людлові та Йонкерсі, – повідомляє прес-служба Стемфордської єпархії УГКЦ. Учасниками заходу стали миряни і священики північної частини штату Нью-Йорк, парафій з околиць Нової Англії та Елбані, а також міста Нью-Йорк та його околиць.

 

На переконання о. Богдана Данила, священика Стемфордської єпархії, «важливо цінувати ті благословення, які вже існують в парафіях, замість того щоб просто зосереджуватися на проблемах. Якщо так зробити, то працюючи і розвиваючи їх, ми побачимо, як ці дари помножуються». Говорячи про важливість зустрічей, він підкреслив: «Такі зустрічі проводяться насамперед для того, щоб представити Стратегію розвитку УГКЦ до 2020 року та ініціювати дискусію відновлення життя в парафії. Учасники заходу мають втілювати її у своїх парафіяльних спільнотах і таким чином готуватися до Єпархіального собору».

 

Перша зустріч відбулася в парафії Священномученика Йосафата в Рочестері. Тут душпастирює о. Філіп Вейнер. У ній взяли участь духовенство та делегати з парафій північної частини штату Нью-Йорк. Друга зустріч відбулася в парафії Святих Петра і Павла в Людлові, де душпастирює о. Роберт Маркович. На ній зібралися вірні з парафій Нової Англії і Елбані, що в штаті Нью-Йорк. Місцем третьої зустрічі стала парафія Святого архистратига Михаїла в Йонкерсі, де душпастирює о. Кирило Ангелов. Її учасниками стали священики та миряни Нью-Йорка і околиць.

 

Департамент інформації УГКЦ

Теги: УГКЦСША