//

Cвяткування з нагоди 100-літнього ювілею Згромадження cестер Пресвятої родини

У неділю, 13 листопада, у Львові відбулися святкування з нагоди 100-літнього ювілею Згромадження сестер Пресвятої родини.

 

Під час Архиєрейської Літургії в Архикатедральному соборі святого Юрія, яку очолив Високопреосвященніший Владика Ігор, Архиєпископ Львівський, «сестри дякували Богу за дар покликання до життя нового Згромадження». У проповіді Владика Ігор побажав «сестрам у вірності звершувати свою посвяту на прикладі осіб Пресвятої родини».

 

Урочиста академія, яка відбулася у Палаці естетичного виховання учнівської молоді, дала можливість всім гостям ознайомитися з історією та духовністю Згромадження. У її сюжеті, в основу якого лягли історичні факти, вдало перепліталися майстерно виконані пісні, вірші, сценки, свідчення. Кожна пісня  вражала серця присутніх своєю глибиною, відображала і підсилювала слова, які свідчили про Божу дію в історії Згромадження та кожної сестри. А інсценізація арешту сестер у 1950 році викликала сльози в очах глядачів.

 

В Академії взяли участь як сестри пресвятої родини, під керівництвом с. Терези Водяної, та черниці Згромадження сестер місіонарок Найсвятішого Ізбавителя, так і гості та приятелі сестер: Ярослав Геник з Кам’янця-Подільського, родина Майданеків та Ірина Голінаускас із Чорткова, Оксана Бойко з Яремча, діти з родинного дому, який діє при монастирі сестер у м. Бібрка, студенти Львівської духовної семінарії. Свідченнями поділилися с. Маргарета Дуган, ЗСПР, та о. Павло Менделюк, парох с. Гамаліївка.

 


Прес-служба ЗСПР
Джерело:www.ugcc.lviv.ua