//

В УКУ відбудеться фінал конкурсу шкільних проектів «Твори добро»

1 червня 2011 року в Українському католицькому університеті відбудеться фінал конкурсу шкільних проектів «Твори добро».

 

Місце провдення - конференц-зал УКУ (вул. Свєнціцького,17).

План провдення:

11.00-11.20 – Відкриття фіналу конкурсу, привітання учасників.

11.20-13.20 – Презентація проектів.

13.20-14.00 – Обговорення журі, перерва на каву.

14.00-14.30 – Підведення підсумків, нагородження переможців і учасників конкурсу.

14.30-15.30 – Концерт.


Ще в лютому 2011 року  ГО «Школа мрій» спільно з фондом ІССО (Нідерланди) оголосили  конкурс шкільних проектів «Твори добро».


«Наша програма спрямована на підготовку молодих людей до активного життя в громадянському суспільстві, навчанню демократичних поглядів, пропаганді ідей добра через волонтерство і прагнення допомогти потребуючим, – розповідає голова громадської організації «Школа мрій» Лілія Свистович. – Учасники проекту «Твори добро» 1 червня представлять в УКУ проект, над яким вони працювали за обраною  темою,  яка буде пропагувати ідею добра».


До участі в програмі запросили молодих людей зі шкіл Львівської області. Десять груп долучилися до конкурсу, 1 червня в УКУ вони розкажуть про результати своїх проектів.


Проекти оцінюватиме група запрошених експертів (представників місцевих органів влади, організацій із закордону, ЗМІ). Головою журі буде проректор з навчально-педагогічної роботи Українського католицького університету, кандидат фізико-математичних наук  Павло Хобзей.


«Головна наша мета нашого конкурсу – заохотити і навчити дітей та молодь дивитися позитивно на світ, формувати їхні дії та цінності які вирішать подальшу долю держави, міста, села і сім'ї», – додає Лілія Свистович.


Таким чином, організатори сподіваються виховати у дітей відповідальності за своє оточення, навчити працювати у команді, співпрацювати з місцевими органами влади та іншими суб'єктами.

ГРОМАДСЬКА   ОРГАНіЗАЦІЯ  «ШКОЛА МРІЙ»
вул. ГАЛИЦЬКА  88А, м. ЛЬВІВ-ВИННИКИ,79495 тел./факс (032) 296 04 67

 

Прес-служба УКУ