//

«Суспільство і влада» − нова аудіокнига Блаженнішого Любомира

2 червня 2011 року об 11.30 в УНІАН (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал) Блаженніший Любомир (Гузар) презентуватиме свою чергову аудіокнигу. Її назва «Суспільство і влада». Це перша частина нової трилогії колишнього Предстоятеля УГКЦ під загальною назвою «Суспільство». Вона, як і попередні, укладена у формі інтерв’ю. Аудіокнигу видано на двох CD.


В аудіокнизі Блаженніший Любомир, зокрема, говорить про політика і політику, про владу і народ, про депутатів у рясах, про фундаменталізм, релятивізм і лібералізм, про космополітизм і націоналізм, про Церкву і Державу та про відокремлення і співпрацю.


Щойно у січні цього року духовний лідер греко-католиків презентував аудіокнигу «Дорога до Бога», а уже спочатку червня презентуватиме аудіокнигу «Суспільство і влада».


Аудіокнига «Дорога до Бога» завершила трилогію «Три дороги», перша частина якої вийшла у січні 2009 року, а друга – у квітні 2010 року. Назви аудіокниг цієї трилогії: «Дорога до себе», «Дорога до ближнього» та «Дорога до Бога». Звідсіля і назва трилогії «Три дороги».


Нове видання є майже двогодинним інтерв’ю. Для Блаженнішого Любомира звуковий формат проекту був найзручнішим.


«Тішуся, що існують засоби, які дають змогу поділитися з ближніми якимись  думками. Бо я не можу сам писати, можу тільки записувати», – розповідає екс-Глава УГКЦ.


Розмову з Блаженнішим Любомиром провела український політик, народний депутат України Леся Оробець. Автор передмови до книги  президент Української асоціації релігійної свободи Віктор Єленський.
Аудіокнигу Блаженнішого Любомира можна буде придбати у храмах УГКЦ по всій Україні. Також книгу можна замовити, скориставшись послугами інтернет-крамниці nashformat.ua («Наш формат»). Магазини «Нашого формату» є у Львові, Івано-Франківську та Києві. На сайті nashformat.ua, який спеціалізується на українській аудіо-, відеопродукції та сувенірах, можна оформити замовлення на усі аудіокниги Блаженнішого Любомира, а також дізнатися адреси і телефони крамниць «Наш формат».

 

Акредитація журналістів на місці за журналістськими посвідченнями. Подарунок усім акредитованим працівникам ЗМІ гарантовано.

 

Джерело: Департамент інформації УГКЦ