//

Молитовне чування напередодні беатифікації Слуги Божого Івана Павла ІІ

Напередодні беатифікації Слуги Божого Папи Івана Павла ІІ, 30 квітня 2011р., о 20:00 римського часу на залишках античного іподрому, який розташований в історичному центрі Риму і має назву Цирку Массімо «Circo Massimo», розпочнеться молитовне чування, організоване Римською дієцезією, яку Іван Павло ІІ очолював як Єпископ Риму. Чування проведе кардинал Аґостіно Валліні, Вікарій Святішого Отця для Римської дієцезії. Папа Бенедикт ХVІ єднатиметься з вірними за допомогою телемосту і наприкінці прокаже молитву та уділить благословення.

 

Годину триватиме молитовне приготування, а саме чування розпочнеться о 21:00 процесійним внесенням копії ікони Пресвятої Богородиці «Марії Спасіння Римського Люду» (Maria Salus Popoli Romani), що зберігається в базиліці Святої Марії Більшої. Перебіг молитовного чування передбачає свідчення трьох осіб, близько зв’язаних з Слугою Божим Іваном Павлом ІІ: французької черниці Марі Сімон-П’єр, яка зцілилась від хвороби Паркінсона за заступництвом Івана Павла ІІ, кардинала Станіслава Дзівіша, Архиєпископа Краківського, що був його секретарем, капеланом та другом протягом усього життя та пана Хоакіна Наварро-Вальс, колишнього директора прес-центру Ватикану і одного з найближчих співробітників. Виступлять також деякі римські юнаки й дівчата, розповідаючи про важливість прикладу і слів Івана Павла ІІ в їхньому житті.

 

Потім присутні прокажуть вервицю (розарій), роздумуючи над Таємницями Світла, впровадженими до цієї молитви саме Папою Іваном Павлом ІІ. Передбачений телеміст з п’ятьма Марійськими санктуаріями світу, які відвідав Іван Павло ІІ: Лаґєвнікі в Кракові (Польща), Кавекамо-БуґандоТанзанія), Ліванської Божої Матері в Харіссі, Матері Божої з Ґвадалупе (Мексика) та Фатіми з Португалії.

 

Після завершення чування протягом всієї ночі триватимуть молитви у семи церквах історичного центру Риму, готуючись до беатифікаційної Святої Літургії, яку вранці 1 травня на площі святого Петра у Ватикані очолить Папа Бенедикт ХVІ.

 

Джерело: Радіо Ватикан