//

Архиєпископ Челлі: священики повинні бути підготовленими для перебування в соцмережах

Напередодні 47-го Всесвітнього дня засобів масової комунікації, що відзначається у неділю 12 травня, голова Папської Ради з засобів масової комунікації звернув увагу на значення соціальних мереж в місії Церкви. Архиєпископ Клаудіо Марія Челлі наголосив, що приклад дає сам Папа. Він назвав "твітти" Святішого Отця "іскрами істини і мудрості".

 

"У наш час, коли поширюється духовна порожнеча, прекрасно приймати ці короткі, але інтенсивні дари істини і краси", – зазначив єрарх. Він додав, що соціальні мережі повністю відповідають логіці євангелізації, яка є місією, що не обмежена ні часом, ні простором, що характерно і для соціальних інтернет-спільнот. Християнину, на думку голови Папської Ради, тут треба просто бути, ділячись знаннями, ведучи діалог, будуючи нові взаємини.


На думку ватиканського єрарха, важливим є перебування священиків у соціальних медіа. Але вони, звичайно, повинні зберегти свою ідентичність у мережі і проводити пастирську роботу. Тому потрібно, щоб священики були технічно і професійно підготовленими і компетентними для цієї місії, звернув увагу голова Папської Ради.


Архиєпископ Челлі нагадав, що саме II Ватиканський Собор "відкрив шлях" до сьогоднішнього розуміння соціальної комунікації в Церкві. Соборний документ "Inter Mirifica" якимось чином передбачив не тільки розвиток технологій, але й зміну способу життя людей. Сьогодні Церква прагне зробити свій практичний внесок у світ ЗМІ, "намагаючись все краще і краще координувати свої дії", – зазначив Архиєпископ Челлі в інтерв'ю італійській "La Stampa".

 

"Рятівна любов Христа досягає людину там, де вона перебуває, навіть у мережі", – висловив переконання ватиканський єрарх. Проте, на його думку, "людина має знайти суспільство, яке прийме її і допоможе жити в повноті взаєминами з Христом".


http://be.radiovaticana.va