//

Британські парламентарі мають намір зобов'язати всі релігійні конфесії реєструвати гомосексуальні "шлюби"

Проект нового закону про шлюб у Великобританії передбачає обов'язковість реєстрації гомосексуальних "шлюбів" у місцях культу будь-яких релігій, включаючи синагоги та мечеті.

 

Учасники Конференції Католицьких Єпископів Англії та Уельсу у відповідь вже заявили, що ніколи не допустять подібної реєстрації у католицьких храмах.

 

Критикуючи проект закону, єпископи вказують: "Ми не вважаємо, що реєстрація цивільних союзів у місцях культу потрібна чи бажана. У католицьких храмах цього робитися не буде".

 

Глава департаменту Християнської Відповідальності і Самосвідомості, архиєпископ Саутворка Пітер Сміт у своєму посланні від 21 лютого зазначив, що "держава не має права втручатися у церковний шлюб". У відповідь на проект закону про шлюб архиєпископ пояснив, що "коріння шлюбу знаходиться у людській природі". Справжній шлюб укладається "чоловіком і жінкою, тими, хто потім може народити дітей, і жодній цивільній чи релігійній владі не під силу змінити людську природу". Прелат пообіцяв протистояти будь-яким прагненням узаконити протиприродні зміни.

 

За матеріалами www.sedmitza.ru