//

Тижневий огляд: переслідування християн (14.05-20.05)

14 травня повідомляється, що сирійський конфлікт посилюється, його жертвами щораз частіше стають послідовники Христа. Поблизу Дамаску двоє озброєних бандитів в масках побили священика Сирійської Греко-Католицької Церкви.


За даними 15 травня читаємо, що в цей день виповнюється 80 років з часу видання декрету радянського уряду про початок «безбожної п'ятирічки». Сталін поставив завдання – до 1 травня 1937 р. на всій території країни повинні забути ім'я Бога.


16 травня з’явилися повідомлення, зокрема про те, що на книжковому ринку видавництва св. Станіслава з'явилася книжка під назвою «Війна проти Ісуса». «Упродовж трьох століть триває систематична кривава війна проти Ісуса», – пише відомий італійський журналіст і письменник Антоніо Соцці.


Допомога на третю дитину для родин військовослужбовців дискримінує християн в Шрі-Ланці, – стривожені послідовники Христа. Проблемою є те, що від решти суспільства уряд Шрі-Ланки вимагає планувати сім'ю і обмежуватися максимум двома дітьми, а щоб домогтися цього, політики планують узаконити аборти.


Колишній індуїстський радикал Ніландри Кангар, один із сільських старост в Індії, відомий активними переслідуваннями і навіть вбивствами деяких прихильників Христа, сам став християнином і сприяє зростанню християнської громади.


20 травня повідомляється, що у Лондоні біля посольства Еритреї було проведено маніфестацію, під час якої пом’янули масові арешти християн, що відбулися в цій країні 10 років тому.