//

Екзорцист о. Василь Пантелюк з 1 по 3 березня перебуватиме в Одесі

Екзорцист о. Василь Пантелюк, греко-католицький священик з Донецька (храм Покрову Пресвятої Богородиці), з 1 по 3 березня проведе в Одесі ряд зустрічей з віруючими, а також буде молитися за вигнання злих духів і звільнення від вроків.

 

Як повідомив настоятель Свято-Андріївського храму о. Руслан Остафій, запрошувати відомого священика-екзорциста до Одеси на Великий піст стало вже традицією.

 

«Призначення посту – очистити людину, зробити її більш чуйною і сприйнятливою до духовної дійсності, – говорить о. Руслан. – Екзорцизм і молитви на оздоровлення, які буде читати о. Василь Пантелюк, також є важливою частиною великопісного очищення».

 

За словами одеського священика, в духовному житті людини дуже важлива співпраця людини і Господа, синергія.

 

«Бог не врятує нас без нас, тому ми повинні прикладати великих зусиль, щоб врятуватися і навернутися до Бога», – каже він.

 

Зокрема, зазначив о. Руслан, важливо співпрацювати з Богом також і у справі зцілення. Є дві крайності – взагалі не звертатися до Бога за зціленням, і звертатися, але не докладати ніяких фізичних зусиль для боротьби із захворюваннями.

 

«Якщо у вас хвора спина, вам слід не тільки ходити до церкви на молитву, а й купити ортопедичний матрац, це не буде вважатися недовірою до Бога. З іншого боку, без Божого благословення та підтримки навіть найкращі медичні засоби можуть бути марні, тому розумна людина співпрацює зі своїм Творцем, а не нехтує Ним», – наголосив настоятель Свято-Андріївського храму.

 

РОЗКЛАД ЗУСТРІЧЕЙ В ОДЕСІ ДИВІТЬСЯ НА САЙТІ СВЯТО-АНДРІЇВСЬКОГО ХРАМУ.

 

Нагадуємо, що в Донецьку молитви екзорцизму проводяться щосереди у храмі Покров Пресвятої Богородиці. Детальніше про це можна дізнатися у храмі за адресою: пр-т Васнєцова, 2Б (Куйбишевський р-н, зупинка «Бакінських комісарів» для тролейбуса №14 та марш. № 10, 26, 32, 63, 16 напроти колишнього Куйбишевсього війскомату).

 

Джерело: www.ugcc.dn.ua