//

Особисті речі Патріарха Йосифа Сліпого експонуються в м. Івано-франківську

16 лютого в Івано-Франківському музеї визвольної боротьби ім.С.Бандери  відкрито виставку присвячену 120-літньому ювілею Патріарха Йосифа (Сліпого) за основу експозиції послужили особисті речі  та філателістичні стенди надані Єпархіальним музеєм, що у Трускавці.Відкриття виставки розпочалося панахидою приуроченою 120-річниці  з дня народження Патріарха Йосифа (Сліпого),  яку відслужив протосинкел Івано-Франківської Архиєпархії митр.прот. д-р Олег Каськів у співслужінні архиєпархіальних священиків.


      Опісля о.Олег звернувся з привітальним словом до присутніх, а також передав благословення від Архиєпископа і Митрополита Володимира(Війтишина) та подякував правлячому Архиєреєві Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Ярославу (Прирізу), що  благословив надати речі Патріарха Йосифа (Сліпого) з Єпархіального музею.


       Також виступив о.Іван Козовик, декан філософського факультету Івано-Франківської теологічної академії, який особисто знав Патріарха Йосифа,  отож охоче поділився з присутніми враженнями від зустрічей з Блаженнішим.
    На завершення присутні мали можливість переглянути фільм «Йосип Сліпий. Молитва за Україну», а також детальніше познайомитися з експозицією.


Тарас ШАФРАН,
директор Єпархіального  музею в Трускавці