//

Різдвяна Зустріч в Апостольській Нунціатурі

Вже стало традицією, що перед Різдвом священики і сестри монахині католицької Церкви обох обрядів збираються разом в Апостольській Нунціатурі, щоб скласти собі взаємно різдвяні побажання і через молитву колядок виразити цю споконвічну тайну нашої віри, що Бог став людиною задля нашого спасіння.

 

Цьогорічна зустріч стала особливою, оскільки на ній вперше були присутніми Архієпископ Томас Галліксон, Апостольській Нунцій в Україні, та Архієпископ Петро Мальчук, Ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії, який представив працююче в Києві духовенство Римсько-Католицької Церкви. Після Нього Єпископ Йосиф Мілан представив присутніх в Нунціатурі священиків, монахів і монахинь УГКЦ.

 

Зустріч стала особливою також тому, що Апостольський Нунцій вперше звернувся до всіх присутніх українською мовою, кажучи: «Декілька днів тому, на підготовчій зустрічі до нашого сьогоднішнього свята сестра Ольга подивилася на мене і запитала: «Чи ми маємо зробити цього року щось нове?» Я відповів: «Не знаю. Це ж я новий в цьому році!».

 

Швидко минає час від одного місяця до другого, від одного року до іншого. Тому добре, що маємо наші постійні точки відліку, що маємо наші щорічні зустрічі, щоб допомагати триматися чітких ідей.

 

Для мене чітким є важливість духовенства, ченців, черниць та мирян, що залучені у служіння нашій Католицькій Церкві у цьому місті-столиці. Ми є вже прекрасні, коли шукаємо день у день, місяць у місяць, і рік за роком нагоди, щоб нести у цей світ світло та сіль.

 

Від імені Святішого Отця і від мене особисто, незважаючи на мій брак досвіду і поки що короткий термін перебування тут, складаю побажання Радісних свят Різдва Господнього і дякую усім, які переді мною виступали, і через вас - усім тим, які трудяться для того, щоб нести Христа у цей світ без точок опори.

 

Бажаю вам також доброго року, у надії, що будемо щораз більше і краще пізнавати один одного і що зустрінемося разом на нашій наступній зустрічі. Нехай Бог благословить вас».

 

Зустріч завершилася святковим почастунком.

 

О. Павло Вишковський ОМІ, Католицький Медіа-Центр