//

Програма Апостольської подорожі Папи Бенедикта XVI до Беніну

 

У середу, 28 вересня 2011 р., у Ватикані оприлюднено програму Апостольського візиту Папи Бенедикта XVI до Беніну, яка триватиме від 18 до 20 листопада 2011р. Це буде 22-га Апостольська подорож Святішого Отця за межі Італії та другі відвідини Африканського континенту. Візит присвячений оприлюдненню Апостольського повчання за підсумками Другої спеціальної асамблеї для Африки Синоду Єпископів Католицької Церкви.

 

 

У п’ятницю, 18 листопада, вранці, Святіший Отець вилетить з римського міжнародного аеропорту Фьюмічіно до міжнародного аеропорту імені кардинала Ґантіна в найбільшому місті Беніну Котону, де на 15:00 місцевого часу передбачена церемонія привітання. Єдиним заходом, запланованим на вечір, є відвідини місцевої катедри.

 

 

Вранці, 19 листопада, після приватної Служби Божої в каплиці Нунціатури, Бенедикт XVI вирушить до президентського палацу, де зустрінеться з представниками влади, дипломатичного корпусу та головних релігій, після чого здійснить візит ввічливості до Глави держави. Далі Папа від’їде до міста Уїди, де помолиться на могилі кардинала Бернардіна Ґантіна в каплиці місцевої семінарії, на подвір’ї якої пізніше зустрінеться з священиками, семінаристами, богопосвяченими особами та мирянами. З семінарії Святіший Отець переїде до базиліки Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії в Уїді, де відбудеться підписання післясинодального Апостольського повчання.

 

 

Повернувшись до Котону, при місцевій парафії Святої Рити Папа відвідає Сестер Місіонерок Милосердної любові, а в приміщенні Нунціатури зустрінеться з бенінськими єпископами.

 

 

У неділю, 20 листопада, Єпископ Риму очолить Службу Божу на місцевому стадіоні, під час якої вручить африканським єпископам Апостольське повчання про Церкву а Африці. Після обіду з членами спеціальної комісії для Африки при Генеральному секретаріаті Синоду Єпископів, Бенедикт XVI вирушить до аеропорту, де відбудеться церемонія прощання.

 

Джерело: Радіо Ватикан