//

Привітання Владики Михаїла Колтуна до Дня Збройних Сил України

Шановні військові керівники усіх рівнів, командири військових підрозділів, рядові Збройних Сил України, інших військових формувань України, працівники та члени їхніх родин, миряни! Дорогі браття і сестри!

 

Сьогодні відзначаємо XXI річницю від дня створення Збройних Сил України. З цієї нагоди хочу подякувати усім причетним до великої справи  захисту Рідної Землі за їх старанну службу і працю, терпеливе та смиренне ставлення до різних випробувань та викликів. Адже завдяки Вашим зусиллям в Україні зберігається спокій, розвивається мирне життя, будуються плани на майбутнє.

 

Фах військового потребує найкращих людських чеснот і умінь, а найперше, найвищих духовний якостей.  Тому гартуючи себе  для  служби щоденною молитвою доповнюйте свій духовний вишкіл. Духовне єднання з Богом стане для Вас підтримкою і опорою у доланні перешкод, даруватиме Вам душевний спокій і впевненість.

 

За цей час Українська Греко-Католицька Церква у своїх лавах виховала не один десяток священників котрі опікуються  духовними потребами військових та сповняють чесно своє капеланське служіння у Війську. Окремі миротворчі місії, віддалені гарнізони, військові навчання стали для них місцем християнської молитви і єднання з Богом.

 

Цього року до Дня Збройних Сил України Департамент упорядкував нову редакцію молитовника для військовослужбовця « Молись і служи», ми сподіваємося що він стане хорошим подарунком та  надійним помічником віруючому військовому і його родині у часі служби і поза нею.

 

Дорогі побратими! З нагоди свята бажаю Вам  Божих щедрот і ласк, доброго здоров'я, довгих років мирного життя, уваги й турботи рідних та близьких.

 

Єпископ Михаїл Колтун,
Керівник Департаменту Патріаршої курії
Української Греко-Католицької Церкви
у справах душпастирства силових структур України

 

Джерело: www.kapelanstvo.org.ua