//

Папа закликає зробити відпочинок часом зустрічі з Богом та ближнім

«Не будемо забувати під час відпочинку про красу щоденної молитви" - закликав Папа в минулу середу, звертаючись до вірних, що зібралися в Кастель Гандольфо на загальну аудієнцію. Молитві, зустрічі з Богом і відкриттю краси творіння Папа присвячує багато роздумів в цей період відпочинку в літній резиденції. Про це сказав в інтерв'ю Ватиканському Радіо монс. Марчелло Семерано, єпископ Альбано, на території якого знаходиться Кастель Гандольфо.

 

«Папа, особливо коли він живе в Кастель Гандольфо, часто вказує на важливість часу відпочинку, що він повинен бути набуттям себе в діалозі з Богом, у зустрічах з іншими і з природою . Ще одним важливим елементом відпочинку Папи в Кастель Гандольфо є те, що він має там можливість знайомитися з людьми і спілкуватися, так би мовити, в неформальній обстановці. Це ж відноситься і до традиційних зустрічей Папи з вірними по неділях і середах: влітку вони проводяться в Кастель Гандольфо, в маленькому внутрішньому дворику, де Папа може бачити буквально кожного. «Минулої неділі була група семінаристів з Отранто, вони співали, і Папа співав разом з ними, - розповів монс. Семерано. - А скільки разів, особливо по неділях, повертаючись з прогулянки по Папських віллах, Святіший Отець зупинявся на площі Кастель Гандольфо поговорити з дітьми і дорослими. Його щирість і відкритість вражають», - зізнався монс. Семерано.

 


Відповідаючи на питання про те, як у Кастель Гандольфо готуються відзначити разом з Папою свято Успіння Пресвятої Богородиці, монс. Семерано сказав: «Початок цієї традиції і поклав ще Іван XXIII, і наступні Папи підтримали її. Цього року святкове богослужіння буде особливим, оскільки парафіяльна церква була закрита кілька місяців для реставрації стін. Тому Свята Літургія, яку Папа відправить 15 серпня, стане свого роду публічної презентацією оновленого храму».