//

Митрополит Стефан (Сорока) поділився своїми роздумами щодо зміни провідництва УГКЦ

Митрополит Філадельфійський Стефан (Сорока) у своїх роздумах з приводу зміни провідництва УГКЦ, які опубліковані у новому числі газети «Шлях», від імені єпископів, духовенства, монашества та мирян висловив вдячність Блаженнішому Любомирові за роки його служіння для Церкви як в Україні, так і на поселеннях.

 

«Він керував нашою Церквою у важкі часи з Богом даною мудрістю, прозорливістю, відвагою та делікатністю. Його наполегливість у розвитку візії нашої Церкви буде мати великий позитивний вплив на нашу Церкву упродовж наступних десятиріч. Під його проводом наша Церква повернулася до свого коріння, розбудовує Патріарший собор і центр в Києві. Блаженнішого Любомира цінують всі українці за його мудрість і чесність, необхідні для будь-якого морального провідництва», – написав Митрополит Стефан.

 

Він також висловив сподівання, що фундамент, закладений під час виконання повноважень Верховного Архиєпископа Блаженнішим Любомиром буде добудовуватися новообраним духовним провідником разом з Синодом Єпископів Української Греко-Католицької Церкви.

 

«Особливо важливим є ініційоване планування візії нашої Української Греко-Католицької Церкви до 2020 року. Єпископи розпочали процес розпізнання пріоритетів нашої Церкви і розвитку стратегії досягнення цих пріоритетів. Це особливо допоможе в розподілі наших ресурсів, людських та матеріальних. Процес твориться для забезпечення більшої відповідальності й прозорості в адмініструванні нашою Церквою. Передбачається також зростання комунікаційних методів. Це залучає провідництво Церкви в процес критичної самооцінки, щоб ми стали більш ефективними найперше в плані євангелізаційних зусиль Церкви. Єпископи з охотою відгукнулися й сподіваються на успіх цих поважних зусиль», – пояснює Архиєпископ Філадельфійської архиєпархії.

 

Департамент інформації УГКЦ