//

Ми потребуємо молитви всієї Церкви

За те, щоб Святий Дух додав витривалості тим, які в Азії зазнають переслідувань задля Христового імені, закликає протягом березня молитися Папа Бенедикт XVI членів Апостольства Молитви та всіх, хто молиться в його наміреннях. З цього приводу журналіст Ватиканського Радіо Алессандро Ґізотті поспілкувався з архиєпископом з Індії Преосвященнішим Феліксом Ентоні Макадо, який зазначив: «Ми потребуємо цієї солідарності, молитви Вселенської Церкви, того, що Святіший Отець молиться за нас, коли ми перебуваємо в такій ситуації».

 

Єрарх зазначив, що витривалість Христових послідовників є дуже цінною, особливо в ситуації, коли уряд здійснює певну дискримінацію, через що християни не мають тих прав, які мали б мати, подібно до представників інших віровизнань.

 

«Вже Тертуліан говорив, що кров мучеників є насінням нових християн. Наскільки важливим є свідчення християн у Індії, в Азії?» – запитував журналіст, на що єпископ Фелікс Ентоні відповів: «Такою, без сумніву, є історія Церкви. Коли ми переслідувані за добро, яке чинимо, Церква стає ще вірогіднішою. Важливим є також те, як ми реагуємо: якщо Церква відгукується, черпаючи зі слів Ісуса Христа, то життя Церкви ще більше розквітає».

 

Індійський єрарх розповів також і про те, як вірні у його країні переживають Великий Піст. Він зазначив, що в Індії цей період має дуже важливе значення. Люди добровільно чинять різні відречення, оскільки насправді бажають навернення. «Це мене, як пастиря Церкви, дуже ощасливлює», – підсумував Преосвященніший Макадо.

 

Джерело: Радіо Ватикан