//

Медіаресурс УГКЦ оголосив конкурс дитячої духовної творчості до дня Святого Миколая

Інтерактивний конкурс дитячої духовної творчості «Ой, хто, хто Миколая любить?» оголосив медіаресурс УГКЦ.

 

«Заохочуємо презентувати таланти ваших дітей для всієї церковної спільноти, − зазначає голова оргкомітету конкурсу, керівник Департаменту інформації УГКЦ о. Ігор Яців. − Якщо ваша дитина вже досягла певних висот у співі та художньому декламуванні, ми будемо раді відкрити цей молодий талант на весь світ, для найширшого церковного загалу, і заохотити дитину до подальших творчих звершень. Але навіть якщо досі ваше маля демонструвало свій талант хіба що мамі й татові, а ця участь у конкурсі – лише перший великий виступ, ми тепло зустрінемо і його. Бо найціннішими є щирість і сердечна доброта, яку маленькі конкурсанти подарують Святому Миколаю і нам усім. Сміливо ділімося піснями і віршами на славу Божу!» − закликав отець Ігор.

 

Свої вміння декламувати духовну поезію та співати духовних пісень на сайті ugcc.tv зможуть продемонструвати всі діти віком до 12 років.

 

Інтерактивне голосування конкурсу «Ой, хто, хто Миколая любить?» на сайті ugcc.tv, а також на фан-сторінці цього медіаресурсу в соціальній мережі Facebook триватиме до 18 грудня. Зареєструвати відео своєї дитини чи вихованця для участі в конкурсі можна до 12 грудня.

 

Переможець конкурсу за сумарними результатами голосування на сайті медіаресурсу та його сторінці у соціальній мережі буде запрошений до Києва для виступу на щорічній Різдвяній просфорі Глави УГКЦ. Пам`ятні дарунки від святого Миколая отримають усі учасники конкурсу.

 

Результати інтерактивного конкурсу будуть оприлюднені 19 грудня, у день Святого Миколая.

 

Порядок участі в конкурсі

 

Департамент інформації УГКЦ