//

Контрацепція змінила все. На гірше!

Контрацепція є основним відповідальним чинником за теперішнє лихо непланованих вагітностей, самотніх батьків, хвороб, що переносяться статевим шляхом, послаблення батьківства і великої кількості абортів – підкреслює Патрік Феґан, директор Інституту дослідження шлюбу та релігії при Раді дослідження родини.

 

«Відколи введено контрацепцію, все почало руйнуватись» – підкреслив п. Феґан у промові до релігійної організації Фонд Фредеріка Дугласа. Експерт підкреслив, що контрацепція є відповідальною за „відчуження чоловіків і жінок”, розпад подружжя і розповсюдження позашлюбного сексу. «У всій історії християнства контрацепція вважалася важким гріхом проти Бога» – підкреслив він. «Гріх, через який втрачається як Боже життя, так і душу» – додав п. Феґан.

 

На його думку, початком падіння західних суспільств були великі акції організації «Плановане батьківство» (Planned Parenthood), що пропагує контрацепцію . «Перші акції, скеровані на планування сім'ї, були проведені в кінці 30-их років серед афро-американців» – підкреслив директор Інституту і додав, що найбільші засоби завжди скеровувалися на пропаганду вбивання ненароджених в чорних кварталах. І власне ці акції є відповідальними за драматичне падіння афро-американських сімей.

 

Патрік Феґан нагадав також, що в основі дій «Планованого батьківства» був расизм. На його думку, не є випадковістю те, що більшість абортивних клінік діяли в чорних регіонах країни. «Вони завжди в першу чергу були скеровані на чорні сім'ї. Чому? Бо вони хотіли скоротити кількість чорних дітей. Вони не хотіли чорних дітей» – підкреслив він.

 

За матеріалами fronda.pl