//

Конгрегація для Східних Церков закликає підтримати християн у Святій Землі

Конгрегація для Східних Церков опублікувала звернення до всіх єпископів світу з нагоди збірки для підтримки християн у Святій Землі, яка традиційно проводиться у Велику П’ятницю. Послання, підписане кардиналом Леонардо Сандрі, закликає всі християнські спільноти організувати та підтримати молитовні та харитативні ініціативи на корить братів у вірі, що живуть в цьому регіоні, пам’ятаючи про те, скільки страждань вони переживають. Для Христових учнів на Близькому Сході «щоденним хлібом, який живить їхню віру, є ворожість з боку оточення».

 

Рік віри, в п’ятдесяту річницю Другого Ватиканського Собору, – читаємо в зверненні, – особливо спонукуватиме нас скеровувати свої кроки до цієї Землі, а у Велику П’ятницю, зібрані біля Христового хреста, почуватимемося особливо близькими з братами й сестрами у вірі, щоб і вони могли в спокої серця та духа проголошувати, що «Ісус є Господь».

 

Завдяки пожертвам християн з усього світу, у Святій Землі проводяться роботи з реставрації місць культу та здійснюються соціальні проекти, спрямовані, зокрема, на те, щоб відкрити певні перспективи місцевій молоді, заохочуючи її залишатися на батьківщині.

 

Джерело: Радіо Ватикан