//

Клітини абортованих дітей не лише в Pepsi, але і в їжі, ліках та косметиці,– науковець

Впродовж останнього часу компанія «Pepsi» опинилася в центрі уваги ЗМІ та громадськості, коли стало відомо, що вона має намір випустити у продаж напій з підсолоджувачем, виготовленим завдяки використанню клітин абортованих зародків. Захисники життя в багатьох країнах заявили про свій намір бойкотувати продукцію цієї компанії. Однак американський науковець Ребекка Тейлор розповідає про те, що не лише продукцію «Pepsi» слід бойкотувати.


Пані Тейлор, технолог молекулярної біології, склала список американських компаній, які використовують клітини і тканини абортованих дітей для розвитку своєї продукції – від дитячої вакцини до косметики. Отже до списку, опублікованому на National Catholic Register,  увійшли:


«Neuralstem» – вводить стовбурові клітини абортованих на 8 тижні дітей у спинний мозок хворих на латеральний аміотрофічний склероз. Нещодавно почала досліджувати використання таких клітин для лікування депресії.


«ReNeuron» – використовує абортовані клітини для лікування хворих на інсульт. Керівник цієї компанії відкрито пояснив звідки компанія отримує ці клітини: «Ми отримуємо матеріал з мозку людського плоду, отриманого внаслідок перерваної вагітності.  Переважно це плоди 8-10 тижня».


«Neocutis» – продає косметику та дерматологічну продукцію і відкрито заявляє, що виготовляє її із тканин людського плоду, отриманих внаслідок селективних абортів. Ця продукція виготовляється для того, щоб «усунути зморшки та набряклість навколо очей і надати довготривалий ефект зволоження для блискучої шкіри».


Компанії «Merck» та «GlaxoSmithKline» для виготовлення вакцини від краснухи, поліомієліту, гепатиту А та вітряної віспи використовують лінію клітин MRC-5, яка була отримана у 1966 році з легень 14-тижневого плоду чоловічої статі, а також лінію WI-38, отриману з плоду жіночої статі, абортованого в 1964 році.


«Senomyx» використовує лінію абортованих клітин HEK 293 (отриману з абортованого в 1970-их роках плоду чоловічої статі) для тестування хімічних речовин в якості можливих підсилювачів смаку. Як повідомляє п. Тейлор, компанія «Senomyx» має підписані контракти із компаніями «PepsiCo», «Kraft» та «Nestle», відповідно до яких проводить тестування підсилювачів смаку для їх продукції.


На завершення, Ребекка Тейлор зазначає, що захисники тварин успішно лобіювали свої інтереси, відповідно до яких компанії змушені писати на своїх продуктах, чи їх тестування не проводилось на тваринах.


«Настав час для католиків і усіх захисників життя вимагати, щоб компанії, які використовували абортовані клітини для виготовлення своєї продукції: чи то ліків, чи вакцини, чи їжі, чи будь-якої іншої,– писали про це. А після того ми мусимо протистояти цьому і вимагати, щоб вони використовували альтернативний матеріал»,– пише вона. – «Без нашої активної участі використання абортованих дітей не просто триватиме, воно значно пошириться».


«Ми живемо в культурі смерті – реальності, яка просто вимагає, щоб на продукції було зазначено: Цей продукт був створений шляхом вбивства невинного людського життя», – підсумовує спеціаліст з молекулярної біології Ребекка Тейлор.