//

Християнський молодіжний духовно-реколекційний центр збудують в Івано-Франківській єпархії

У середу, 28 вересня, в урочищі «Ровені», що в селі Рибне Тисменицького району, з ініціативи Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ відбулося освячення хреста та наріжного каменя під будівництво молодіжного християнського оздоровчо-відпочинкового духовно-реколекційного центру. Чин освячення здійснив Правлячий Архієрей Івано-Франківської єпархії УГКЦ Кир Володимир (Війтишин) у співслужінні голови Молодіжної комісії о. Віталія Дем’янця, ректора Духовної семінарії о. Олександра Левицького, священиків, відповідальних за працю з молоддю в деканатах, та працівників Молодіжної комісії. 

 

У своєму привітальному слові Владика Володимир наголосив на важливості виховання молоді на християнських засадах, акцентуючи на тому, що велика роль у цьому належить Церкві.

 

У заході також взяли участь: начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА Мирослав Карабін, начальник відділу у справах релігій ОДА Тетяна Лапка, керівник виконавчого апарату Тисменицької районної ради Михайло Королик, сільський голова Рибного Василь Ісаків.

 


Студентка Національного технічного університету нафти і газу Лілія Фариняк у своєму виступі запропонувала присутнім ознайомитися з проектом по благоустрою даної території, зокрема з тим, що у майбутньому тут буде зведено. Цей проект є дипломною роботою Лілії.

 


Після коротких виступів та привітань відбулося вручення подячних грамот від Правлячого Архієрея тим людям, які вже певним чином долучилися до будівництва молодіжного центру.

 


Згодом відбувся святковий концерт за участю відомих на Прикарпатті та за його межами виконавців –учасників благодійних концертів «Разом –для молоді»: Оксани Сливки, заслуженої артистки естрадного мистецтва України Оксани Микицей, Оксани Романюк, Ігоря Івасіва, Світлани Весни, заслуженої артистки України Ірини Лончиної та заслуженого артиста України Ярослава Борути.

 

Завершилося свято спільним фото учасників заходу.

 

Джерело: Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ