//

Кардинал і комік поговорять про гумор в Церкві

Архиєпископ Нью-Йорка кардинал Тімоті Долан і відомий американський комік Стівен Колбер зустрінуться в університеті Бронкса, щоб поговорити про гумор в християнстві. "Я з нетерпінням чекаю великої розмови з приголомшливим теологом і талановитим коміком", - зізнався американський єзуїт і популярний письменник Джеймс Мартін, який буде вести зустріч під назвою "Кардинал і Кольбер. Гумор, радість і духовне життя "14 вересня.

 

До речі, нова книга Мартіна "Між небом і веселощами"  досліджує зв'язок між гумором і вірою, а сам священик вважає, що гумор "це саме те, що потрібно Католицькій Церкві". Але зауважує, що "бути радісним не означає, що ви можете ігнорувати страждання або біль або навіть конфлікт".

 

Комік Стівен Кольбер протягом усього життя практикує католицьку духовність, яка була сформована частково втратою батька і двох братів в авіакатастрофі, коли йому було 10 років. Але поруч була мама, яка "навчила його бути вдячним за своє життя незалежно від того, що  воно несе, що безпосередньо пов'язано з образом Христа на хресті", зізнався сам комік. Сьогодні, Колбер є батьком трьох дітей, практикуючим католиком, який іноді викладає в недільній школі в Нью-Джерсі.

 

Кардинал Долан неодноразово давав зрозуміти, що, на його думку, гумор є невід'ємною частиною майбутнього Церкви. Він вважає, що оптимізм, позитивний настрій, радість, повинні відрізняти віруючого від інших.

 

За матеріалами radiovaticana.org