//

Голова Патріаршої молодіжної комісії зустрівся з молоддю Бучацької єпархії

23 лютого 2012 р. Б. у Чорткові відбулася зустріч представників різних молодіжних спільнот Бучацької єпархії з головою Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростиславом Пендюком. Основна мета зустрічі – поспілкуватися з активними молодими людьми, які змогли висловити свої думки, пропозиції та побажання для ефективнішої роботи на теренах даної єпархії, першоосновою якої є – прослава Бога.


Про свою працю доповіли лідери молодіжних спільнот УМХ (українська молодь Христові), «Емануїл» м. Хоростків на чолі з о. Петром Панасюком; «Обнова» м. Чортків, молодь м. Копичинців під проводом голови молодіжної комісії Бучацької єпархії о. Ігоря Середи. Також присутніми були представники молоді з смт. Скали-Подільської під проводом о. Василя Германюка, які теж оповіли про роботу у своїй місцевості, про організацію різноманітних акцій та подій, про те як молодь може активно і цікаво проводити час, відпочивати разом на природі, але в той же час не забувати про прославу Бога.


Обговорювалося і питання роботи греко-католицького молодіжного товариства «Цвіт» смт. Мельниці-Подільської. Отець Василь Германюк висвітлив теперішнє становище «Цвіту» та закликав до співпраці різні молодіжні товариства для зацікавлення й активізації молоді.


Слід зазначити, що основною частиною присутніх були студенти Чортківської дяківсько-катехичної Академії, майбутні дяки, які будуть першими помічниками у роботі священиків.


Праця з молоддю повинна займати головне місце у роботі Церкви, адже майбутнє українського народу є – наша молодь. Які уявлення і переконання у молодих особах ми виховаємо сьогодні – таким зробимо наше майбутнє, таким буде і світ.


Олеся Москавлюк – учасниця молодіжної зустрічі,
представник молоді УГКЦ Скали-Подільської