//

Глава УГКЦ бере участь у Зустрічі католицьких єпископів Східної Церкви

Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, очолив делегацію єпископів Української Греко-Католицької Церкви на Зустрічі єпископів Католицьких Церков східного обряду, яка проходитиме у Загребі (Хорватія). Захід розпочався 22 листопада 2012 року в Хорватії з нагоди 400-річчя унії Хорватської Греко-Католицької Церкви з Римом. В Загребі зібралися ієрархи 14 Східних Католицьких Церков Європи, щоб обговорити питання про Другий Ватиканський Собор та Східні Католицькі Церкви, Катехизм УГКЦ, Кодекс канонів Східних Церков і програму святкувань Року віри у Східних Католицьких Церквах.

 

Як повідомляє прес-служба Конференції Католицьких Єпископів Європи (ККЄЄ), у суботу, 24 листопада, учасники зустрінуться з Президентом Хорватії Іво Йосиповичем. Він братиме участь у прощі до національного Відпустового центру Матері Божої в Марії-Бистриці. Наради єпископів завершаться 25 листопада. Владики відслужать Божественну Літургію в храмі Святої Трійці м. Крижевці. Літургія транслюватиметься в прямому ефірі національного телебачення.

 

У нарадах також братимуть участь: кардинал Йосип Божаніч, Архиєпископ Загребський, та Секретар Конгрегації Східних Церков Архиєпископ Циріл Васіль. Зустріч єпископів організував Владика Микола Кекіч, Єпарх Крижевецький, під патронатом Конференції Католицьких Єпископів Європи.

 

Пригадуємо, що попередня, 14-та, Зустріч східних католицьких єпископів Європи проходила 3 - 6 листопада 2011року в м. Орадя (Румунія). Темою роботи був внесок Східних Католицьких Церков в нову євангелізацію.

 

Департамент інформації УГКЦ