//

Фестиваль «Різдвяна коляда» у Черкасах

У Черкасах, 16 січня відбудеться перший фестиваль «Різдвяна коляда». Організаторами фестивалю є міська рада разом із парафією Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Черкаси. У фестивалі візьмуть участь хори та співочі колективи зі Львова та Черкас, а також Українська Молодь Христова зі Львова покаже вертеп.

 

 

Фестиваль розпочнеться 16 січня о 16 годині у приміщенні Черкаської філармонії, а після офіційного виступу відбудуться народні гуляння на площі біля податкової адміністрації. Народні гуляння супроводжуватимуться колядками та щедрівками біля ватри та частуванням усіх присутніх гарячим вином та пряниками.

 

 

«Я щиро радію, що у Черкасах відбудеться вперше такий фестиваль, бо тут, нажаль, не є поширені різдвяні пісні та колядки. Ця ідея в мене назрівала вже відтоді коли я є тут, але минулого року це не вдалося втілити в життя. Дуже вдячний міському голові Черкас п. Сергію Одаричу за підтримку фестивалю, бо без нього та його команди цього б не відбулося і цього року. Тож тішуся, що Божий промисел діє на благословенній Черкаській землі і вірю, що це є добрий початок, який приноситиме добрі плоди на славу Божу»-сказав настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці о. Юліан Шеремета.

 

Організатори запрошують усіх бажаючих взяти участь у Різдвяному дійстві.

 

Повідомив о. Юліан Шеремета
Джерело: www.ugcc.org.ua