//

EWTN стартує в Запоріжжі

З 14 листопада «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN) стане доступним для мешканців м. Запоріжжя. Телеканал отримав тут таку саму частоту, що й у м. Києві, тобто 402 МГц у мережі «Воля-кабель», і переглядати його буде можна в пакеті «Україна і світ». 

 

Щоб знайти цей канал, потрібно зробити пошук каналів на цій частоті (задати частоту в меню тюнера або ж зробити пошук вручну та знайти в списку каналів назву «EWTN»).

 

Радісну звістку про присутність незабаром цього телеканалу в м. Запоріжжі приніс парафіянам конкатедрального собору м. Запоріжжя отець Павло Вишковський ОМІ. У неділю, 11 листопада, під час Служб Божих отець розповідав парафіянам про телеканал, а також про програми, які в ньому вже транслюються українською мовою, а саме: аудієнції з Папою Бенедиктом XVI, «Притчі Ісуса», «Св. Розарій», «Католицьке суспільне вчення», програми для чоловіків і жінок, мультфільми для дітей, пізнавальні й музичні передачі тощо.

 

Парафіяни отримали інформаційні листівки зі вказівками про те, як налаштувати в себе вдома цей телеканал, а також мали нагоду скласти пожертву на розвиток католицького телебачення.

 

Джерело: www.catholic-media.org