//

Експерти із запобігання відмиванню грошей відвідали Ватикан

Ми вже повідомляли про те, що у листопаді минулого року у Ватикані відбулася серія зустрічей експертів з організації MONEYVAL (організму Ради Європи, який перевіряє системи запобігання відмиванню грошей в країнах, які до неї входять) з відповідними ватиканськими керівниками, компетентними у цій сфері. В рамках поглиблення співпраці, започаткованої Апостольською Столицею з цією організацією, 14-16 березня 2012 р. у Ватикані між експертами з обох сторін відбулися деякі зустрічі технічного характеру.

 

Такі зустрічі, як також той факт, що йдеться про перше оцінювання відповідного законодавства, дали змогу продовжити збір інформації про кроки, здійснені на шляху пристосування ватиканського законодавства до міжнародних стандартів щодо запобігання та протидії відмиванню грошей та фінансуванню тероризму. Пригадаємо, що нещодавно Апостольська Столиця ратифікувала та приєдналася до деяких міжнародних Конвенції, які стосуються цієї ділянки, як також впровадила відповідні внутрішні документи. Як і під час минулорічного візиту, експерти з MONEYVAL зустрілися з представниками компетентних в цих питаннях органів Апостольської Столиці та Держави-Міста Ватикану.

 

Підсумки чергової перевірки будуть вкладом у приготування відповідного рапорту, який повинна затвердити Пленарна асамблея MONEYVAL, що відбудеться в липні 2012 року.

 

Джерело: Радіо Ватикан