//

Догналівці претендують на костел Єзуїтів, – настоятель

«Представники Догнала дуже багато хочуть отримати від церкви і від влади. Вони справді претендують на цей храм», – повідомив 31 жовтня настоятель храму Св. Петра і Павла (костел Єзуїтів) отець Степан Сус.

 

«Поки ми маємо можливість мати їх лише нашими сусідами під стінами храму: щонеділі і в свята вони служать богослужіння надворі, між машинами клієнтів FashionClub… Дуже цікаво виглядає, коли багато клієнтів (клубу) бояться підходити до своїх дорогоцінних машин, коли вони проводять служіння», – сказав отець Степан Сус.

 

Він зауважив, що наразі «догналівці» всі свої бажання висвітлюють на транспарантах.

 

«Ходять так по місту. І так виглядає, що і міській, і обласній владі це подобається – коли по Львову ходять з барабанами, рупорами «правди» і хочуть чогось добитися. Можливо, їм вдасться, не знаю», – додав настоятель храму.

 

Як інформував ZAXID.NET, лідер УПГКЦ Антонін Догнал внаслідок нападу на жінку та опір працівникам міліції при затриманні має сплатити штраф в розмірі 51 грн і покинути територію України. Втім, на відповідне рішення Антонін Догнал подав позов до суду. У задоволенні його вимог Львівський окружний адміністративний суд відмовив 7 вересня цього року. Досі його місце перебування не встановлене.

 

Зазначимо також, що Архієпископ Львівський Ігор Возьняк на прес-конференції 29 березня оприлюднив офіційну заяву ватиканської Конгрегації у справах віровчення, згідно з якою Святий Престол католицької церкви повністю відмежовується від секти Догнала, відомої як «Підгорецькі отці».


Джерело: ZAXID.NET