//

Чи варто боятися кінця світу?

Чи наближаємося до апокаліпсису? Кінця світу потрібно сподіватися, бо колись він наступить, але християнин має впевненість, що Бог прийде йому на допомогу – запевняє кардинал Карло Марія Мартіні.

 

Архиєпископ Мілану у відставці на шпальтах міланської газети «Corriere della Sera» раз в місяць відповідає на запитання її журналістів. 84-річний італійський кардинал переконує їх, що „не потрібно боятися апокаліпсису”.

 

У багатьох з нас, котрі спостерігаємо події останніх часів, „великі природні катастрофи, а також війни і прояви ненависті”, складається враження, що наближається кінець світу. Чи слід на це чекати?

 

„Справжня відповідь має бути стверджувальна – констатує кардинал Мартіні – християнин вірить, що цей світ якогось дня мусить закінчитися, зрештою це підтверджує наука, оскільки сонце наближається до свого неминучого заходу. Тому багато людей з боязню задає запитання: «Учителю, коли ж це буде? І який буде знак, коли це має настати?» (Лк. 21,7). Ісус закликає до того, щоб не стати заляканими: «Не страхайтеся, коли почуєте про війни і перевороти». І далі: «Будуть появи жахливі, а з неба великі знаки... але волосина з голови вам не впаде». Християнин має впевненість, що Бог прийде йому на допомогу” – запевняє єрарх.

 

Відповідно до його слів, „також нехристияни можуть мати цю впевненість. Ми бачимо в цих днях людей, які захищаються перед цим смертельним неспокоєм, беручи активну участь, віддаючи всіх себе на службу нещасним братам, з великою гідністю і відвагою. Японський народ виявляє міру своєї серйозності і свого опору. Якби ми всі наслідували їх спокій і гідність, то могли б запобігти також наслідкам тяжкого, принижуючого і руйнівного конфлікту” – пише кардинал Мартіні.

 

За матеріалами ekai.pl