//

Архиєпископ Челлі: інтегрувати послання Церкви в "нову культуру"

Нехай католицькі радіостанції увійдуть в співзвуччя з Церквою на шляху до нової євангелізації та перспектив Року віри, побажав архиєпископ Клаудіо Марія Челлі, голова Папської ради з засобів масової комунікації, у своєму спеціальному посланні до католицького радіо США. Послання було направлено з нагоди візиту делегації Ватиканського радіо в Сполучені Штати і їх зустрічі з представниками місцевих католицьких радіостанцій. Архиєпископ Челлі нагадав що за словами Бенедикта XVI слова, які передаються через католицькі радіо, повинні бути "відлунням вічного Слова, яке стало плоттю".

 

"Сьогоднішній світ жадає послання любові, надії і миру. Служіння католицьких радіостанцій у вашій країні та у всьому католицькому світі нагадує служіння антен, які поширюють це послання через апостольство слова, музики, виховні та інформаційні програми ", - зазначив архиєпископ Челлі і додав, що вони повинні діяти" навчаючи істині і надії в діалозі і взаємній повазі ".

 

Глава ватиканської дикастерії підкреслив, що "завдання ЗМІ полягає не тільки в тому, щоб множити новини", так як євангелізація сучасної культури багато в чому залежить від їх здатності заохочувати людей. "Не достатньо тільки використовувати і поширювати християнське послання і навчання Церкви, але необхідно інтегрувати послання в цю "нову культуру" створену сучасною комунікацією", - зазначив єрарх.

 

За матеріалами be.radiovaticana.va